PRO FLEX.M

ıtf

ıtf

Akrilik spor zemin malzemesi tüm dünya da çok yaygın biçimde kullanılmakta ve uygulanmaktadır. Akrilik malzemenin doğaya saygılı olması,içerisindeki karışımların herhangi bir yan etkisinin olmaması ,solvent gibi zararlı madde içermeyen çevreci bir malzeme olması bu kadar çok tercih edilme sebebidir.Tüm hava şartlarına ve zararlı güneş ışınlarına dayanıklı olması da bir başka tercih sebebidir.

Çok önemli uluslar arası ve yerel tenis turnuvaların da , bir çok açık alan spor tesislerinde,prestijli konut projelerinin ve kamu kuruluşlarının spor saha ve yürüyüş yollarında hem dünya hem ülkemizde uygulanmaktadır.

Bizde 2007 yılının başından itibaren uzun senelerin verdiği uygulama tecrübemizi kullanarak akrilik spor malzemesinin üretimine başladık.4 seneye yaklaşan zaman zarfında hem kendi uygulama ekibimiz hem de ürünlerimizi kullanan müşterilerimiz bir çok başarılı spor tesisine imza atmışlardır.

Marka Patent

Marka Patent

2010 yılı başı itibariyle ürünlerimizin ihracatına da başlamış bulunmaktayız.AR-GE çalışmalarımız ,ürünlerimizi daha çok ülkeye ihraç etme çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ilke edinmiş bir firma olarak daima yenilikleri takip etmekte,hem yapısal hem de ürün kalitemizi yükseltmek hedefinde ilerlemekteyiz.

Sağlıklı ve uzun bir yaşam için her yaşta spor yapmak çok önemlidir.Kaliteli zeminlerde kaliteli bir yaşam için SPORUN RENKLERİNDE buluşalım.